Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tellija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt. Sellest hoolimata tuleme  klientidele alati vastu ja pakume tagastamise võimalust, kui olete toote kätte saanud viimase 2 nädala sees.
Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks:

Pöördu meie poole vabas vormis avaldusega e-maili teel aadressil info@meiepusa.ee. Sealjuures märgi ära:

– tagastatava või tellitud toote nimetus
– tellimuse esitamise päev
– tellimuse number
– ostja nimi, perekonnanimi
– fotod tootest (kui võimalik)
– ostja kontaktandmed
Kanna riided trükitakse kõik tellimuse järgi, mistõttu on meie kauba vahetamise protsessiks see, et tagastate pusa, saate tagasimakse ning teete uue tellimuse.
Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja võimalusel originaalpakendis. Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes. Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada.
Palun tehke tagastamisel kindlaks, et originaalpakendil jääks näha tellija nimi või lisage paki sisse silt tellija nime või tellimuse numbriga.

Kauba tagastamine:

Kaupa saad tagastada sama Smartposti pakiautomaadi kaudu, kuhu sulle pakk saabus, kasutades Sulle SMSiga tulnud tagastuskoodi. Tagastuskood on samas sõnumis, milles oli paki kättesaamiseks pakiautomaadi uksekood. Pakk tuleb tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kust pusa saite.

Kui Sul mingil põhjusel tagastuskoodi ei ole, siis võta meiega ühendust info@meiepusa.ee kaudu ja lepime kokku tagastamise viisi.